Przeglądasz znalezione wpisy z kategorii: ANGIELSKI 1000 SŁÓW

NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO – Mateusz Grzesiak (Video porady).

Nauka Angielskiego - Mateusz Grzesiak

Dzisiaj przygotowałem dla Ciebie specjalny artykuł, w którym udostępniam wyjątkowe nagranie video, w którym Mateusz Grzesiak (znany polski trener rozwoju osobistego, znający 8 języków obcych) opowiada w jaki sposób szybko i skutecznie uczyć się języka angielskiego, aby w bardzo krótkim czasie zobaczyć efekty swojej nauki. Poznaj 3 żelazne zasady szybkiej nauki języków obcych, nie tylko angielskiego.

Read more

ANGIELSKI NAUKA 1000 SŁÓW – OPINIE – Czy warto uczyć się 1000 słów?

Nauka 1000 angielskich słów - opinie (czy warto)

W Internecie można znaleźć wiele opinii na temat nauki 1000 słów i są to opinie zarówno pozytywne jak i negatywne. Z uwagi na to, że bardzo często od czytelników mojej strony otrzymuję pytania: Czy warto uczyć się 1000 najczęściej używanych angielskich słówek? co sądzę o tej metodzie? i czy nauka tych 1000 angielskich słów jest skuteczna? to w tym wpisie poznasz nie tylko moją osobistą opinię na temat nauki tysiąca angielskich słów ale również osób, które uczą lub uczyły się ta metodą.

Read more

1000 NAJCZĘŚCIEJ UŻYWANYCH ANGIELSKICH SŁÓW (Online, PDF, MP3)

1000 najpopularniejszych angielskich słów

Myślę, że z wcześniejszych moich wpisów na tej stronie wiesz już, jak ważne na początku nauki jest poznanie i opanowanie najczęściej używanych angielskich słów. W tym artykule chciałbym podzielić się z Tobą bardzo ważną informacją właśnie na temat nauki 1000 najpopularniejszych słów angielskich. Dlatego jeśli planujesz naukę angielskiego tą metodą lub szukasz 1000 angielskich słówek w pdf, mp3 lub do nauki przez Internet to koniecznie zapoznaj się z tym artykułem.

Read more

ANGIELSKI 1000 SŁÓW – Szybka Nauka Angielskich Słówek Online

Angielski 1000 słów - Szybka Nauka Słówek przez Internet

W tym artykule opowiem Ci o metodzie 1000 angielskich słów, która na zawsze zmieniła moje podejście do szybkiej nauki angielskich słówek. Jest to metoda przeznaczona dla osób początkujących i na chwilę obecną nie wyobrażam sobie rozpoczęcia nauki angielskiego lub innego języka bez poznania właśnie 1000 najczęściej stosowanych słów. W tym wpisie dowiesz się w jaki sposób i gdzie najlepiej uczyć się 1000 słów angielskich, aby szybko zacząć rozumieć język angielski. Read more