O STRONIE:

Witaj drogi czytelniku na stronie: Angielski1000slow.pl

Mam na imię Łukasz i poprzez tą stronę będę starał się pomóc Ci w szybkiej i co najważniejsze efektywnej nauce języka angielskiego.

Moja historia…

Osobiście wiem jak to jest uczyć się języka angielskiego przez kilka lat (różnymi metodami, w szkole oraz korzystając z kursów stacjonarnych itd) i nie potrafić powiedzieć swobodnie ani jednego zdania oprócz hello czy my name is Łukasz…

W pewnym momencie po zakończeniu szkoły (z powodu zaplanowanego wyjazdu do pracy za granicę) potrzebowałem szybko nauczyć się języka angielskiego w stopniu umożliwiającym mi porozumiewanie się w codziennych sytuacjach. Ponieważ z nauki w szkole nie wyniosłem kompletnie nic oprócz odmiany to be przez przypadki to rozpocząłem rozpaczliwe poszukiwania metody, która pozwoliłaby mi nadrobić zaległości i w końcu nauczyć się rozmawiać po angielsku (nie w kilka lat, a zdecydowanie szybciej).

Wtedy natrafiłem w Internecie na tą oto stronę, gdzie poznałem bardzo skuteczny sposób nauki, który jak się później okazało rozwiązał mój problem z językiem angielskim. Nauka z wykorzystaniem metod i kursów, które poznałem na powyższej stronie pozwoliła mi poczynić niewyobrażalne postępy w bardzo krótkim czasie, gdyż skupiałem się na nauce, która przynosiła widoczne efekty, a nie była nauką samą w sobie (a wszystko to bez wychodzenia z domu – przez Internet).

Dlatego chciałbym podzielić się nią z Tobą, bo wierzę, że Ty również z niej skorzystasz i podciągniesz swój angielski w szybkim czasie.

Jakie informacje znajdziesz na mojej stronie?

Założyłem stronę Angielski1000slow.pl ponieważ (wzorując się na moich doświadczeniach) uważam, że aby szybko nauczyć się języka angielskiego nie potrzebujesz zapisywać się na lekcje do drogich szkół językowych, wydawać tysięcy złotych na korepetycje, oraz tracić czasu na dojazdy na lekcje, które w ostatecznym rozrachunku często są stresujące oraz mało skuteczne.

Do skutecznej nauki możesz wykorzystać Internet, w którym znajdziesz wiele bardzo wartościowych materiałów do nauki angielskiego i to bez wychodzenia z domu.

Na tej stronie zdradzę Ci moje sposoby na to w jaki sposób szybko opanować język angielski w stopniu komunikatywnym korzystając z jednej zaskakującej metody oraz korzystając materiałów i kursów, które znajdziesz w Internecie.

Sam poświęciłem wiele czasu na znalezienie odpowiedniej i skutecznej metody, (teraz stosuję ją do nauki kolejnego języka – niemieckiego) dlatego jeśli chcesz w końcu (podobnie jak ja) szybko nauczyć się angielskiego bez wychodzenia z domu to zapoznaj się z poradami, które zawarłem na tej stronie, bo dzięki nim przy odrobinie wysiłku i motywacji zaczniesz w końcu swobodnie rozmawiać po angielsku.

Pozdrawiam Łukasz!
Kontakt do mnie znajdziesz na tej stronie: Angielski 1000 słów – Kontakt.

Ucz się Angielskiego Online – przejdź do strony głównej.

3 komentarze

  • Łukaszu, publikujesz naprawdę cenne wskazówki i porady dotyczące nauki języka angielskiego.
    Dziękuje za poświęcony czas i pomoc.
    Pozdrawiam życząc wielu sukcesów
    Barbara.

  • Świetna strona, bardzo mi pomogłeś w nauce języka angielskiego.

  • Bardzo Pana porady mi pomogły. Rozpocząłem naukę angielskiego w sposób jaki Pan tutaj opisuje i rezultaty są wręcz niesamowite. Też uczyłem się języka angielskiego w szkole, ale wcale mi to nie szło. Teraz po 3 miesiącach samodzielnej nauki słówek i zwrotów na mp3 samodzielnie potrafię już wiele powiedzieć, o zrozumieniu angielskich tekstów nie wspominając. Cieszę się że są na świecie jeszcze osoby, które pomagają innym udzielając tak skutecznych porad w temacie nauki jezyków obcych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *