1000 NAJCZĘŚCIEJ UŻYWANYCH ANGIELSKICH SŁÓW (Online, PDF, MP3)

1000 najpopularniejszych angielskich słów

Myślę, że z wcześniejszych moich wpisów na tej stronie wiesz już, jak ważne na początku nauki jest poznanie i opanowanie najczęściej używanych angielskich słów. W tym artykule chciałbym podzielić się z Tobą bardzo ważną informacją właśnie na temat nauki 1000 najpopularniejszych słów angielskich. Dlatego jeśli planujesz naukę angielskiego tą metodą lub szukasz 1000 angielskich słówek w pdf, mp3 lub do nauki przez Internet to koniecznie zapoznaj się z tym artykułem.


1000 angielskich słówek za darmo?!

W internecie bez większego problemu możesz znaleźć opracowania oraz darmowe listy 1000 najpopularniejszych angielskich słówek, jednak najczęściej są one niestarannie przygotowane lub wręcz błędnie zestawione. Pomijam już fakt niskiej wygody i skuteczności nauki tych słówek z listy, brak ich poprawnej wymowy oraz niekoniecznie prawidłową frekwencyjność w zestawieniu, ale wręcz niedopuszczalnym są błędy w podstawowych słówkach, które zauważam w wielu publikacjach lub listach najważniejszych angielskich słówek dostępnych w sieci za darmo. Dlatego chciałbym przestrzec Cię przed korzystaniem z nieautoryzowanych materiałów oraz często powstających na szybkiego darmowych list najpopularniejszych angielskich słówek, nie tylko z uwagi na błędy w nich występujące, ale również na formę, skuteczność i wygodę nauki przy ich pomocy.

Dlatego poniżej zdradzę Ci gdzie oraz przy pomocy jakich kursów oraz stron najlepiej i najszybciej nauczysz się tysiąca najpopularniejszych angielskich słówek.

Jak i gdzie skutecznie uczyć się 1000 najczęściej używanych słów angielskich?

Nauką tysiąca najważniejszych słówek języka angielskiego oraz również innych języków interesuję się od samego początku mojej przygody z ta metodą i poważną nauką języka angielskiego. Przez ten czas widziałem i porównywałem już wiele kursów oraz darmowych list, materiałów i zestawień z 1000 słówek, dlatego z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że według mnie zdecydowanie najlepiej przygotowanym kursem uczącym 1000 angielskich słów jest ten opracowany przez Pawła Sygnowskiego oraz Sebastiana Schabowskiego na stronie www.1000slow.pl

1000 słów angielski (PDF, MP3, Online)

Dlaczego warto korzystać z materiałów i kursów na powyższej stronie?

Ucz się angielskich słówek na 1000slow.pl bo to jedyna strona na której:

 • otrzymujesz dostęp do wyselekcjonowanych na podstawie wielu analiz i badań 1000 najczęściej używanych angielskich słów. (masz pewność, że uczysz się tylko najważniejszych angielskich słówek)
 • do każdego słówka otrzymujesz jego najczęściej stosowane znaczenie w języku polskim (lub znaczenia, maksymalnie trzy, kiedy jest ich więcej) – czyli masz pewność, że uczysz się tylko najważniejszych znaczeń uczonych 1000 angielskich słów.
 • uczysz się poprawnej angielskiej wymowy poznawanego słówka (przy pomocy zamieszczonych nagrań z udziałem native speakerów) oraz prawidłowego akcentu – masz pewność, że dane słówko będziesz wypowiadać poprawnie i zostaniesz dobrze zrozumiany przez angielskiego odbiorcę.
 • system uczy Cię tylko tych słówek, których nie znasz (oszczędzasz czas, czyli uczysz się szybciej i efektywniej)
 • otrzymujesz wiele dodatkowych materiałów pomocnych podczas nauki, dzięki którym możesz ćwiczyć i utrwalać uczone w kursie słówka (np przykładowe teksty po każdej setce słówek) dzięki którym sprawdzisz jak wiele potrafisz już zrozumieć.
 • możesz wypróbować kurs zupełnie za darmo ucząc się 100 najpopularniejszych angielskich słówek online, a jeśli zdecydujesz się na pełny pakiet to otrzymasz dodatkowo 100% gwarancję satysfakcji, czyli zwrot kosztów w przypadku kiedy stwierdzisz, że nauka tą metoda Ci nie odpowiada.
 • możesz uczyć się przy pomocy nagrań mp3 (wybierając kurs uczący słówek ze słuchu – link do niego znajdziesz poniżej)
 • masz możliwość wydrukowania sobie listy: 1000 najczęściej stosowanych angielskich słów z tłumaczeniem (pobierasz plik PDF i drukujesz).
 • uczysz się metodą, której skuteczność została potwierdzona wieloma opiniami, z którymi możesz zapoznać się na klikając na ten link.

Szybkie linki do 1000 najpopularniejszych angielskich słówek!

Poniżej udostępniam dla Ciebie listę szybkich linków, przy pomocy których będziesz mógł jeszcze dzisiaj rozpocząć naukę 1000 najczęściej używanych angielskich słówek przy pomocy obecnie najlepszych kursów i nagrań mp3 dostępnych w Internecie.

Ty wybierz tylko formę, która będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia i rozpocznij naukę już dzisiaj:

 

angielski 1000 najczęściej używanych słów

 1. 1000 najczęściej używanych angielskich słów przez internet przy pomocy strony www. Szczególnie polecana opcja dla osób korzystających z komputera.
 2. 1000 najważniejszych angielskich słówek Mp3 do nauki ze słuchu (lekcje mp3 do pobrania) wygodna forma nauki dla zabieganych.  Po pobraniu lekcji mp3 na swój komputer możesz wgrać je na telefon lub odtwarzacz mp3 i uczyć się słuchając nagrań kiedy tylko masz na to ochotę (np w drodze do pracy, szkoły lub podczas spaceru lub odpoczynku).
 3. Jeśli chcesz to osobno znajdziesz również ebooka: listę 1000 angielskich słów do druku w pdf (w przypadku powyższych dwóch opcji otrzymasz ją gratis (za darmo).

1000 słów angielski – podsumowanie.

Do nauki 1000 najpopularniejszych angielskich słów polecam Ci wspomniane powyżej strony stronę z uwagi na to, że sam uczyłem się przy ich pomocy i mogę potwierdzić ich skuteczność. Nauka  przy pomocy kursu 1000slow jest szybka i ciekawsza niż na innych stronach oferujących podobną formę nauki. Uczysz się nie tylko słówek, ale również ich najważniejszych znaczeń oraz poprawnej angielskiej wymowy. Dodatkowo otrzymujesz gratis wiele pomocy i materiałów ułatwiających naukę oraz gwarancję satysfakcji.

Oczywiście nie musisz się ze mną zgadzać, jeśli masz tylko trochę czasu możesz poszukać innych kursów uczących 1000 najważniejszych angielskich słówek. Ja spędziłem bardzo dużo czasu, żeby znaleźć kurs 1000 słów najbardziej dla mnie odpowiedni i dlatego z czystym sumieniem stwierdzam, że nauka poprzez w/w strony jest według mnie najskuteczniejsza i najbardziej efektywna.

PS. Jeżeli jeszcze nie jesteś przekonany do tego, że warto rozpocząć naukę języka angielskiego od poznania i opanowania tysiąca najpopularniejszych angielskich słów to koniecznie przeczytaj ten artykuł: Angielski dla początkujących lub zobacz to video na YouTube.

PS2. A Ty przy pomocy jakich stron uczyłeś/aś się 1000 najpopularniejszych angielskich słówek? – podziel się swoją opinią w komentarzu poniżej chętnie sprawdzę znaleziony przez ciebie kurs lub stronę.

Oceń ten wpis.

Wybierz ilość gwiazdek

Średnia ocen 4.8 / 5. oddanych głosów: 57

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

6 komentarzy

 • Dzięki za linki, mnie najlepiej uczy się z nagrań mp3 w drodze do pracy kiedy przemieszczam się po zakorkowanym Wrocławiu. Po zakupie kursu uczę się już tydzień i efekty są, bo rozumiem coraz więcej angielskiego.

 • Stosowałem osobiście listy polecane w tym wpisie i mogę z czystym sumieniem polecić innym. Szczególnie tak jak kolega powyżej nagrania mp3 uczące 1000 najczęściej używanych angielskich słówek oraz 500 praktycznych zwrotów po angielsku.

 • Chciałabym nauczyć się angielskiego. Czy opanowanie się tych 1000 najczęściej używanych słówek mi wystarczy aby się dogadać? Proszę o szybką odpowiedź.

  • Mery. nie sądzę, żeby opanowanie 1000 najczęściej używanych angielskich słówek wystarczyło Ci aby się dogadać, choć kto wie jakie masz umiejętności 🙂 Te słówka sprawią, że wiele będziesz rozumiała z tego co ktoś będzie do Ciebie mówił, a to już bardzo dużo. I osobiście uważam, że naukę angielskiego powinno się rozpoczynać właśnie do opanowania najczęściej używanych w angielskim słówek.

   Po wskazówki na temat nauki mówienia po angielsku odsyłam Cie na stronę: https://angielski1000slow.pl/jak-szybko-nauczyc-sie-mowic-w-jezyku-angielskim – tam znajdziesz szczegóły mojej metody nauki angielskiego, którą polecam początkującym po opanowaniu 1000 angielskich słówek, która pozwala w szybkim czasie nauczyć się swobodnie rozmawiać w języku angielskim.

 • Według mnie nie powinno się skupiać tylko na nauce 1000 najczęściej używanych angielskich słów bo to za mało do tego aby komunikować się po angielsku, choć i tak prędzej czy później będziemy musieli poznać te angielskie słówka, które są najczęściej używane. Osobiście uważam, że najlepiej poznawać te 1000 angielskich słów ucząc się ich w kontekście zdań i zwrotów wtedy mi przynajmniej szybciej wchodzą do głowy.

 • Bardzo ciekawy materiał. 🙂 Nawet ciekawa metoda do nauczenia się języka angielskiego. Chętnie skorzystam z takiej metody zobaczymy rezultaty. Bo póki co korzystam z kursu online. Zobaczymy która metoda mi pomoże. Więcej metod tym lepiej. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *